2019 Spring Season Results


Friday, July 5, 2019 @ 6:00pm
Final
Mason Meteors - Eshman 14U 20
Milford - Charles HS 0
 
Tuesday, July 2, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Eshman 14U 12
Little Miami - Weber 14UA 13
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Rohrs HS 12
Butlerville - Stouder HS 3
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Harrison HS 6
Wilmington - Stoner HS 15
 
Monday, July 1, 2019 @ 6:30pm
Final
Milford - Charles HS 0
Little Miami - Weber 14UA 12
 
Saturday, June 29, 2019 @ 10:00am
Final
Wilmington - Stoner HS 11
Anderson - Yauger HS 8
 
Thursday, June 27, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Eshman 14U 6
Mason Meteors - Kraft 14U 1
 
Thursday, June 27, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Harrison HS 2
Loveland - Jackson HS 14
 
Thursday, June 27, 2019 @ 6:30pm
Final
Anderson - Yauger HS 5
Lebanon - Rohrs HS 14
 
Wednesday, June 26, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Crawford 10UA 4
Lebanon Raptors - Carr 10UA 4
 
Tuesday, June 25, 2019 @ 7:45pm
Final
Mason Meteors - Kraft 14U 8
Mason Meteors - Eshman 14U 5
 
Tuesday, June 25, 2019 @ 6:30pm
Final
Milford - Charles HS 3
Mason - Harrison HS 15
 
Tuesday, June 25, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Eshman 14U 4
Mason Meteors - Kraft 14U 5
 
Tuesday, June 25, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Weber 14UA 20
Lebanon Raptors - Holdcraft 14UA 18
 
Sunday, June 23, 2019 @ 5:00pm - Game #5
Kings - Swihart 8U 2
Loveland - Thompson 8U 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 5:00pm - Game #5
Little Miami - Young 12UA 0
Springboro - Lundt 12UA 10
 
Sunday, June 23, 2019 @ 4:00pm - Game #7
PYO - Debord 10U 11
Mason - Henson 10U 9
 
Sunday, June 23, 2019 @ 4:00pm - Game #5
Little Miami - Thieme 12UA 11
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 6
 
Sunday, June 23, 2019 @ 4:00pm - Game #7
Mason - Gibbons 10U 6
Lakota - Smith 10U 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 4:00pm
Final
Loveland - Jackson HS 3
Lebanon - Rohrs HS 15
 
Sunday, June 23, 2019 @ 3:00pm - Game #7
Mason - Harmon 8U 12
Mason - Swartz 8U 5
 
Sunday, June 23, 2019 @ 2:00pm - Game #5
Loveland - Lumpkin 12UA 2
Anderson - Taylor 12UA 5
 
Sunday, June 23, 2019 @ 2:00pm - Game #7
Lakota - Crawford 10UA 0
Lebanon Raptors - Carr 10UA 4
 
Sunday, June 23, 2019 @ 1:00pm - Game #5
Lebanon - Spencer 8U 22
Mason - Morris 8U 11
 
Saturday, June 22, 2019 @ 6:30pm - Game #6
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 3
Lakota - Crawford 10UA 5
 
Saturday, June 22, 2019 @ 6:30pm - Game #3
Middletown - Cantwell 12U 4
Little Miami - Schnetzer 12U 20
 
Saturday, June 22, 2019 @ 6:30pm - Game #5
Butlerville - Haines 10U 2
Monroe - Decker 10UA 12
 
Saturday, June 22, 2019 @ 6:30pm - Game #3
Mason Meteors - Polca 12UA 4
Springboro - Lundt 12UA 16
 
Saturday, June 22, 2019 @ 4:30pm - Game #6
Lebanon - Workman 10U 7
PYO - Debord 10U 14
 
Saturday, June 22, 2019 @ 4:30pm - Game #5
Mason Meteors - Miller 10U 0
Lebanon Raptors - Carr 10UA 9
 
Saturday, June 22, 2019 @ 4:30pm - Game #4
Mason - Kraft 12U 12
Kings - O'Rourke 12U 14
 
Saturday, June 22, 2019 @ 4:30pm - Game #4
PYO - Weber 12U 12
Loveland - Lumpkin 12UA 13
 
Saturday, June 22, 2019 @ 4:30pm - Game #5
Mason - Henson 10U 10
SMOY - Garza 10U 9
 
Saturday, June 22, 2019 @ 4:30pm - Game #4
Loveland - Partin 12UA 7
Little Miami - Young 12UA 8
 
Saturday, June 22, 2019 @ 4:30pm - Game #3
Little Miami - Swearingen 12U 2
Anderson - Taylor 12UA 16
 
Saturday, June 22, 2019 @ 4:30pm - Game #5
Madison - Cox 14U 0
Clinton Massie - Sandlin 14U 5
 
Saturday, June 22, 2019 @ 4:30pm - Game #5
Mason - Swartz 8U 9
Lebanon - Jones 8U 8
 
Saturday, June 22, 2019 @ 3:00pm - Game #6
Mason - Harmon 8U 13
Mason - Rose 8U 1
 
Saturday, June 22, 2019 @ 2:30pm - Game #1
Mason - Beumer 12U 8
Middletown - Cantwell 12U 18
 
Saturday, June 22, 2019 @ 2:30pm - Game #1
Clinton Massie - Redman 12UA 4
Mason Meteors - Polca 12UA 12
 
Saturday, June 22, 2019 @ 2:30pm - Game #4
Little Miami - Thieme 12UA 8
Lakota - Sepelak 12U 7
 
Saturday, June 22, 2019 @ 2:30pm - Game #1
Monroe - Decker 10UA 10
Lakota - Wood 10U 0
 
Saturday, June 22, 2019 @ 2:30pm - Game #6
Mason - Eshman 10U 6
Mason - Gibbons 10U 7
 
Saturday, June 22, 2019 @ 2:30pm - Game #3
Butlerville - Hopkins 12U 1
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 14
 
Saturday, June 22, 2019 @ 2:30pm - Game #5
Loveland - Austin 10U 2
Lakota - Smith 10U 8
 
Saturday, June 22, 2019 @ 1:30pm - Game #2
SMOY - Pitz 8U 8
Mason - Swartz 8U 9
 
Saturday, June 22, 2019 @ 1:30pm - Game #4
Lakota - Maurer 8U 6
Kings - Swihart 8U 14
 
Saturday, June 22, 2019 @ 1:30pm - Game #3
Mason - Monley 8U 1
Loveland - Thompson 8U 11
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:30pm - Game #2
Wilmington - Cordell 12U 0
Loveland - Partin 12UA 7
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:30pm - Game #1
Lakota - Griggs 12U 6
Little Miami - Swearingen 12U 9
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:30pm - Game #2
Wilmington - Johns 14U 0
Clinton Massie - Sandlin 14U 5
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:30pm - Game #2
Loveland - Delatorre 10U 6
Butlerville - Haines 10U 10
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:30pm - Game #6
Mason - Polca 10U 4
Middletown - Conley 10U 7
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:30pm - Game #3
Clinton Massie - Beam 10U 6
Lakota - Crawford 10UA 10
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:30pm - Game #2
Lebanon - McConnell 12U 11
Mason - Kraft 12U 18
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:30pm - Game #3
Kings - Ruschman 14U 3
Madison - Cox 14U 15
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:00pm - Game #4
Mason - Meinberg 8U 10
Lebanon - Spencer 8U 12
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:00pm - Game #3
Little Miami - Morris 8U 12
Mason - Morris 8U 13
 
Saturday, June 22, 2019 @ 12:00pm - Game #1
Lebanon - Jones 8U 5
Lebanon - Berry 8U 0
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #2
Lakota - Vaughn 8U 6
Lakota - Maurer 8U 16
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #4
Loveland - Coyne 10U 3
Mason - Eshman 10U 6
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #1
Mason - Monley 8U 10
Little Miami - Lawless 8U 8
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #3
Clinton Massie - McCallister 8U 10
Mason - Rose 8U 11
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #3
Lakota - Williams 10U 1
Mason - Gibbons 10U 3
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #4
Edgewood - Clemmons 10U 0
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 15
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #2
Loveland - Austin 10U 5
Monroe - Nusbaum 10U 3
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #4
Lebanon - Workman 10U 20
Clinton Massie - DesJarlais 10U 7
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #2
Mason - Varney 12U 2
PYO - Weber 12U 14
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #3
PYO - Debord 10U 14
Lebanon - Abrams 10U 7
 
Saturday, June 22, 2019 @ 10:30am - Game #2
Mason Meteors - Miller 10U 14
Loveland - Raih 10UA 3
 
Saturday, June 22, 2019 @ 9:00am - Game #4
Lakota - Crawford 8U 8
Mason - Harmon 8U 9
 
Saturday, June 22, 2019 @ 9:00am - Game #2
Mason - Meinberg 8U 22
Kings - Kleis 8U 7
 
Saturday, June 22, 2019 @ 9:00am - Game #1
Little Miami - Morris 8U 13
PYO - Heizman 8U 11
 
Saturday, June 22, 2019 @ 8:30am - Game #4
Kings - Whittington 10U 6
Mason - Polca 10U 13
 
Saturday, June 22, 2019 @ 8:30am - Game #2
Mason - Henson 10U 2
Lebanon - Breen 10U 0
 
Saturday, June 22, 2019 @ 8:30am - Game #1
Wilmington - Blackburn 10UA 2
Lebanon Raptors - Carr 10UA 10
 
Saturday, June 22, 2019 @ 8:30am - Game #1
Butlerville - Hopkins 12U 12
Lebanon - Collins 12U 9
 
Saturday, June 22, 2019 @ 8:30am - Game #3
Little Miami - Wyatt 10UA 0
Middletown - Conley 10U 2
 
Saturday, June 22, 2019 @ 8:30am - Game #1
SMOY - Garza 10U 15
Lakota - Dornan 10U 2
 
Saturday, June 22, 2019 @ 8:30am - Game #1
Little Miami - Hatfield 10U 5
Lakota - Smith 10U 7
 
Saturday, June 22, 2019 @ 8:30am - Game #2
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 4
Little Miami - Thieme 12UA 6
 
Friday, June 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon Raptors - Holdcraft 14UA 2
Little Miami - Weber 14UA 17
 
Friday, June 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Eshman 14U 12
Butlerville - Stouder HS 9
 
Thursday, June 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Cordell 12U 19
Butlerville - Hopkins 12U 1
 
Thursday, June 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Varney 12U 1
Lakota - Griggs 12U 1
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Weber 14UA 12
Anderson - Yauger HS 14
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Davis 12U 4
Little Miami - Swearingen 12U 20
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:30pm
Final
SMOY - Pitz 8U 6
Loveland - Gregorsok 8U 20
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Boyd 10U 0
Clinton Massie - DesJarlais 10U 1
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:30pm
Final
Blanchester - Creager 10U 0
Butlerville - Renner 10U 5
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - McMullin 8U 1
Little Miami - Morris 8U 16
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:30pm
Final
PYO - Heizman 8U 13
Lakota - Crawford 8U 5
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon Raptors - Carr 10UA 9
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 5
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Rich 8U 2
Kings - Kleis 8U 16
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Rose 8U 6
Lakota - Volker 8U 8
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Stoner HS 4
Little Miami - Weber 14UA 16
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Allen 14UA 1
Mason - Harrison HS 4
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Blanchester - Peters 14U 4
Kings - Ruschman 14U 0
 
Sunday, June 16, 2019 @ 6:00pm
Final
Mason Meteors - Kraft 14U 20
Anderson - Yauger HS 5
 
Sunday, June 16, 2019 @ 12:00pm
Final
SMOY - Garza 10U 13
Mason - Henson 10U 14
 
Saturday, June 15, 2019 @ 4:00pm
Final
Butlerville - Haines 10U 4
Clinton Massie - DesJarlais 10U 1
 
Saturday, June 15, 2019 @ 3:30pm
Final
Madison - Cox 14U 8
Little Miami - Cook 14U 5
 
Saturday, June 15, 2019 @ 2:30pm
Final
Mason - Monley 8U 4
Lakota - Vaughn 8U 4
 
Saturday, June 15, 2019 @ 2:30pm
Final
Mason - Harmon 8U 6
Mason - Morris 8U 16
 
Saturday, June 15, 2019 @ 2:00pm
Final
Mason Meteors - Polca 12UA 19
Loveland - Lumpkin 12UA 7
 
Saturday, June 15, 2019 @ 2:00pm
Final
Loveland - Shank 14U 14
Lakota - Williams 14U 3
 
Saturday, June 15, 2019 @ 2:00pm
Final
Mason - Eshman 10U 7
Clinton Massie - Beam 10U 13
 
Saturday, June 15, 2019 @ 2:00pm
Final
Loveland - Scherpenberg 12U 4
Wilmington - Cordell 12U 23
 
Saturday, June 15, 2019 @ 2:00pm
Final
Clinton Massie - Sandlin 14U 16
Kings - Ruschman 14U 10
 
Saturday, June 15, 2019 @ 1:30pm
Final
Little Miami - Swearingen 12U 24
Little Miami - Schnetzer 12U 11
 
Saturday, June 15, 2019 @ 1:00pm
Final
Lebanon - Berry 8U 19
Monroe - McMullin 8U 6
 
Saturday, June 15, 2019 @ 1:00pm
Final
Clinton Massie - McCallister 8U 1
Mason - Meinberg 8U 18
 
Saturday, June 15, 2019 @ 1:00pm
Final
Mason - Swartz 8U 11
Lakota - Ziepfel 8U 1
 
Saturday, June 15, 2019 @ 1:00pm
Final
Little Miami - Hatfield 10U 8
Loveland - Delatorre 10U 10
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:00pm
Final
Kings - Whittington 10U 14
Kings - Boyd 10U 7
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:00pm
Final
PYO - Poling 14U 21
Wilmington - Johns 14U 5
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:00pm
Final
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 15
Clinton Massie - Redman 12UA 16
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:00pm
Final
Hamilton Fairfield - Johnson 14U 4
Blanchester - Peters 14U 1
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:00pm
Final
Monroe - Nusbaum 10U 9
Lakota - Williams 10U 10
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:00pm
Final
Anderson - Houston 12UA 3
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 9
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:00pm
Final
SMOY - Garza 10U 6
Lebanon - Abrams 10U 7
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:00pm
Final
Little Miami - Thieme 12UA 10
Anderson - Houston 12UA 8
 
Saturday, June 15, 2019 @ 11:30am
Final
Little Miami - Billups 8U 2
Kings - Kleis 8U 7
 
Saturday, June 15, 2019 @ 11:30am
Final
Blanchester - Williams 8U 3
Loveland - Thompson 8U 8
 
Saturday, June 15, 2019 @ 11:30am
Final
Lebanon - Spencer 8U 15
Monroe - Frazier 8U 4
 
Saturday, June 15, 2019 @ 11:00am
Final
Monroe - Schrenk 10U 5
Mason - Gibbons 10U 7
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Middletown - Cantwell 12U 18
Mason - Varney 12U 6
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Raih 10UA 1
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 13
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Mason - Polca 10U 12
Lakota - Dornan 10U 7
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Lebanon - Jones 8U 0
SMOY - Pitz 8U 4
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Austin 10U 6
Butlerville - Renner 10U 10
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Little Miami - Weber 14UA 10
Loveland - Jackson HS 13
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Butlerville - Hopkins 12U 25
Kings - O'Rourke 12U 7
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Springboro - Lundt 12UA 11
Loveland - Partin 12UA 4
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Lakota - Sepelak 12U 28
Lebanon - McConnell 12U 12
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
PYO - Heizman 8U 11
Lakota - Maurer 8U 7
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
PYO - Weber 12U 20
Lakota - Griggs 12U 20
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Gregorsok 8U 12
Little Miami - Morris 8U 10
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Milford - Charles HS 1
Wilmington - Stoner HS 14
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:00am
Final
Little Miami - Thieme 12UA 24
Anderson - Taylor 12UA 2
 
Saturday, June 15, 2019 @ 9:00am
Final
PYO - Debord 10U 1
Mason - Moman 10U 7
 
Friday, June 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Eshman 14U 3
Lebanon - Rohrs HS 15
 
Friday, June 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Cook 14U 0
PYO - Poling 14U 7
 
Friday, June 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Butlerville - Stouder HS 11
Lebanon Raptors - Holdcraft 14UA 12
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Jackson HS 9
Mason Meteors - Eshman 14U 11
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Colton 14U 0
Blanchester - Peters 14U 1
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Frazier 8U 13
Mason - Harmon 8U 5
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Rohrs HS 13
Little Miami - Weber 14UA 9
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Griggs 12U 26
Lebanon - McConnell 12U 12
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Butlerville - Renner 10U 14
Mason - Henson 10U 1
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Miller 10U 9
Lakota - Crawford 10UA 7
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Butlerville - Haines 10U 0
Kings - Whittington 10U 4
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Williams 10U 5
Mason - Polca 10U 6
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Butlerville - Hopkins 12U 12
Little Miami - Swearingen 12U 11
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Thieme 12UA 2
Springboro - Lundt 12UA 9
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Volker 8U 7
PYO - Heizman 8U 9
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Ruschman 14U 10
Madison - Cox 14U 11
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Stoner HS 8
Mason Meteors - Kraft 14U 10
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Blanchester - Peters 14U 11
Clinton Massie - Sandlin 14U 4
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Gregorsok 8U 12
Lebanon - Berry 8U 2
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Lawless 8U 9
Little Miami - Billups 8U 5
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Vaughn 8U 0
Mason - Swartz 8U 8
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Abrams 10U 12
Lebanon - Workman 10U 10
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 16
Monroe - Decker 10UA 1
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Partin 12UA 7
Little Miami - Thieme 12UA 5
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Morris 8U 18
Clinton Massie - McCallister 8U 7
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Maurer 8U 6
Lakota - Crawford 8U 2
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Varney 12U 2
PYO - Weber 12U 7
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:30am
Final
Mason - Henson 10U 1
Edgewood - Clemmons 10U 10
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Middletown - Cantwell 12U 16
Monroe - Heitmeyer 12U 11
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Collins 12U 12
Lakota - Sepelak 12U 10
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Kraft 12U 20
Mason - Beumer 12U 9
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Kleis 8U 16
Loveland - Thompson 8U 7
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - DesJarlais 10U 6
Little Miami - Hatfield 10U 7
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Crawford 10UA 21
Wilmington - Blackburn 10UA 10
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Anderson - Houston 12UA 10
Clinton Massie - Redman 12UA 7
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Williams 10U 8
PYO - Debord 10U 9
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Casteel 8U 8
Mason - Meinberg 8U 14
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Blanchester - Creager 10U 9
Loveland - Austin 10U 8
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Swihart 8U 12
Little Miami - Lawless 8U 4
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Cordell 12U 19
Blanchester - Phelps 12U 4
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Miller 10U 9
Loveland - Raih 10UA 15
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Young 12UA 12
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 6
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Dornan 10U 8
Monroe - Schrenk 10U 7
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Delatorre 10U 11
Blanchester - Strange 10U 8
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Edgewood - Clemmons 10U 12
SMOY - Garza 10U 6
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Rose 8U 17
Mason - Monley 8U 8
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Moman 10U 10
Lakota - Smith 10U 2
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Polca 12UA 4
Springboro - Lundt 12UA 5
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Blanchester - Williams 8U 3
Little Miami - Billups 8U 5
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Allen 14UA 18
Wilmington - Stoner HS 19
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Kraft 14U 7
Loveland - Jackson HS 5
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Polca 12UA 1
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 0
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Weber 14UA 14
Mason - Harrison HS 0
 
Sunday, June 9, 2019 @ 5:00pm
Final
Mason - Moman 10U 7
Lakota - Williams 10U 1
 
Sunday, June 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Mason - Harrison HS 1
Lebanon - Rohrs HS 14
 
Sunday, June 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Mason - Henson 10U 17
Loveland - Austin 10U 6
 
Sunday, June 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Lakota - Smith 10U 7
Mason - Gibbons 10U 7
 
Sunday, June 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Lakota - Crawford 8U 6
Lakota - Ziepfel 8U 5
 
Sunday, June 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 15
Loveland - Lumpkin 12UA 1
 
Sunday, June 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Little Miami - Thieme 12UA 5
Mason Meteors - Polca 12UA 7
 
Sunday, June 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Middletown - Conley 10U 11
Lebanon - Breen 10U 5
 
Sunday, June 9, 2019 @ 3:30pm
Final
Mason - Swartz 8U 5
Mason - Rose 8U 17
 
Sunday, June 9, 2019 @ 3:00pm
Final
Lebanon - Abrams 10U 7
Lakota - Wood 10U 13
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:30pm
Final
Lakota - Maurer 8U 9
Lakota - Volker 8U 10
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
PYO - Debord 10U 1
Mason - Polca 10U 8
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Wilmington - Johns 14U 6
Lakota - Williams 14U 20
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Mason - Harrison HS 2
Lebanon - Rohrs HS 8
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Loveland - Davis 12U 7
Little Miami - Schnetzer 12U 22
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Wilmington - Blackburn 10UA 12
Loveland - Raih 10UA 8
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Madison - Cox 14U 10
Clinton Massie - Sandlin 14U 11
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Monroe - Decker 10UA 6
Mason Meteors - Miller 10U 7
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Wilmington - Cordell 12U 21
Kings - O'Rourke 12U 7
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
PYO - Heizman 8U 13
Mason - Monley 8U 4
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
SMOY - Garza 10U 5
Butlerville - Renner 10U 14
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Lebanon - Workman 10U 1
Edgewood - Clemmons 10U 19
 
Sunday, June 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Anderson - Houston 12UA 9
Loveland - Partin 12UA 1
 
Sunday, June 9, 2019 @ 1:00pm
Final
Little Miami - Wyatt 10UA 3
Lakota - Crawford 10UA 5
 
Saturday, June 8, 2019 @ 4:00pm
Final
Butlerville - Stouder HS 7
Little Miami - Weber 14UA 8
 
Saturday, June 8, 2019 @ 4:00pm
Final
Lakota - Williams 14U 12
Little Miami - Cook 14U 4
 
Saturday, June 8, 2019 @ 4:00pm
Final
Lebanon Raptors - Holdcraft 14UA 19
Anderson - Yauger HS 7
 
Saturday, June 8, 2019 @ 4:00pm
Final
Loveland - Delatorre 10U 4
Clinton Massie - DesJarlais 10U 5
 
Saturday, June 8, 2019 @ 4:00pm
Final
Lebanon - Rohrs HS 6
Mason Meteors - Kraft 14U 6
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:30pm
Final
Lakota - Volker 8U 11
Lakota - Crawford 8U 5
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:30pm
Final
Little Miami - Lawless 8U 5
Little Miami - Billups 8U 3
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:30pm
Final
Monroe - Schrenk 10U 4
PYO - Debord 10U 10
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:00pm
Final
Little Miami - Hatfield 10U 9
Kings - Whittington 10U 9
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:00pm
Final
Loveland - Partin 12UA 18
Anderson - Taylor 12UA 1
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:00pm
Final
Blanchester - Creager 10U 4
Mason - Henson 10U 16
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:00pm
Final
Loveland - Scherpenberg 12U 2
Little Miami - Swearingen 12U 23
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:00pm
Final
Lebanon - Abrams 10U 8
Clinton Massie - Beam 10U 15
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:00pm
Final
Blanchester - Peters 14U 8
Madison - Cox 14U 10
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:00pm
Final
Loveland - Davis 12U 0
Butlerville - Hopkins 12U 1
 
Saturday, June 8, 2019 @ 1:00pm
Final
Mason - Meinberg 8U 22
Monroe - McMullin 8U 5
 
Saturday, June 8, 2019 @ 1:00pm
Final
Lebanon - Spencer 8U 13
Little Miami - Morris 8U 0
 
Saturday, June 8, 2019 @ 1:00pm
Final
Lakota - Vaughn 8U 7
Lakota - Ziepfel 8U 6
 
Saturday, June 8, 2019 @ 1:00pm
Final
Loveland - Rich 8U 5
Kings - Swihart 8U 10
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Lebanon - Jones 8U 0
Lebanon - Berry 8U 9
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Lakota - Dornan 10U 7
Mason - Gibbons 10U 3
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Loveland - Lumpkin 12UA 4
Clinton Massie - Redman 12UA 16
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Lebanon - Workman 10U 2
Butlerville - Renner 10U 11
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Mason - Swartz 8U 4
PYO - Heizman 8U 8
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Monroe - Allen 14UA 14
Loveland - Jackson HS 16
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Edgewood - Clemmons 10U 20
Lakota - Wood 10U 7
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Little Miami - Young 12UA 17
Anderson - Houston 12UA 2
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Lebanon - McConnell 12U 19
Mason - Varney 12U 21
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Mason - Beumer 12U 16
Middletown - Cantwell 12U 19
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
Blanchester - Phelps 12U 12
Little Miami - Schnetzer 12U 19
 
Saturday, June 8, 2019 @ 11:30am
Final
Blanchester - Williams 8U 9
Kings - Kleis 8U 18
 
Saturday, June 8, 2019 @ 11:30am
Final
Mason - Morris 8U 18
Monroe - Frazier 8U 2
 
Saturday, June 8, 2019 @ 11:30am
Final
Mason - Monley 8U 7
Lakota - Maurer 8U 6
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Lebanon - Collins 12U 23
Mason - Kraft 12U 7
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Mason - Eshman 10U 10
Middletown - Conley 10U 12
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Coyne 10U 5
Butlerville - Haines 10U 6
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Raih 10UA 11
Little Miami - Wyatt 10UA 11
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Lakota - Sepelak 12U 23
Lakota - Griggs 12U 7
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Austin 10U 16
SMOY - Garza 10U 10
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Lakota - Williams 10U 7
Lakota - Smith 10U 8
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Monroe - Decker 10UA 9
Wilmington - Blackburn 10UA 12
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Mason - Harmon 8U 7
SMOY - Pitz 8U 6
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Springboro - Lundt 12UA 13
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 4
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Lakota - Crawford 10UA 18
Anderson - Waits 10UA 15
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Lebanon - Jacobs 8U 7
Loveland - Gregorsok 8U 18
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Mason - Polca 10U 12
Mason - Moman 10U 4
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Clinton Massie - McCallister 8U 11
Monroe - Casteel 8U 14
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
Clinton Massie - Sandlin 14U 23
PYO - Poling 14U 7
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
PYO - Weber 12U 21
Monroe - Heitmeyer 12U 14
 
Friday, June 7, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Stoner HS 3
Lebanon - Rohrs HS 10
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Maurer 8U 4
Mason - Swartz 8U 7
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - Redman 12UA 1
Springboro - Lundt 12UA 9
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - O'Rourke 12U 16
Blanchester - Phelps 12U 12
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Billups 8U 9
Loveland - Rich 8U 10
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Volker 8U 14
Mason - Monley 8U 2
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Madison - Cox 14U 2
PYO - Poling 14U 12
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 9
Little Miami - Thieme 12UA 4
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Williams 14U 20
Kings - Ruschman 14U 4
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Jackson HS 7
Butlerville - Stouder HS 8
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Sepelak 12U 23
Mason - Varney 12U 4
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Heitmeyer 12U 19
Lebanon - McConnell 12U 16
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Anderson - Houston 12UA 6
Loveland - Partin 12UA 12
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Anderson - Taylor 12UA 12
Mason Meteors - Polca 12UA 19
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Swihart 8U 2
Blanchester - Williams 8U 3
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Frazier 8U 4
Clinton Massie - McCallister 8U 6
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Allen 14UA 0
Little Miami - Weber 14UA 4
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Berry 8U 6
Lebanon - Spencer 8U 17
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Wood 10U 6
Butlerville - Renner 10U 8
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Butlerville - Hopkins 12U 22
Little Miami - Schnetzer 12U 8
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:00pm
Final
Anderson - Yauger HS 15
Mason - Harrison HS 16
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Breen 10U 11
Lebanon - Abrams 10U 13
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Blanchester - Creager 10U 8
Clinton Massie - Beam 10U 20
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Gibbons 10U 8
Monroe - Nusbaum 10U 9
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
PYO - Weber 12U 15
Mason - Beumer 12U 12
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Crawford 8U 12
Lakota - Vaughn 8U 2
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Thieme 12UA 9
Clinton Massie - Redman 12UA 14
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Wyatt 10UA 12
Monroe - Decker 10UA 10
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - DesJarlais 10U 6
Blanchester - Strange 10U 3
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Ziepfel 8U 2
Mason - Rose 8U 12
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Kraft 12U 13
Lakota - Sepelak 12U 19
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Thompson 8U 6
Kings - Kleis 8U 7
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Scherpenberg 12U 9
Loveland - Davis 12U 10
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Smith 10U 5
Lakota - Dornan 10U 2
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Middletown - Conley 10U 18
Blanchester - Creager 10U 9
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Swearingen 12U 14
Wilmington - Cordell 12U 15
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Springboro - Lundt 12UA 5
Little Miami - Young 12UA 2
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - Sandlin 14U 14
Madison - Cox 14U 13
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Anderson - Waits 10UA 2
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 17
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Polca 12UA 9
Loveland - Partin 12UA 22
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon Raptors - Carr 10UA 14
Mason Meteors - Miller 10U 8
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Blanchester - Peters 14U 11
PYO - Poling 14U 12
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Lumpkin 12UA 2
Anderson - Houston 12UA 14
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Gregorsok 8U 16
Mason - Meinberg 8U 10
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - Beam 10U 6
Edgewood - Clemmons 10U 7
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
Hamilton Fairfield - Johnson 14U 18
Kings - Ruschman 14U 4
 
Monday, June 3, 2019 @ 8:00pm
Final
Lebanon Raptors - Holdcraft 14UA 2
Mason Meteors - Eshman 14U 19
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Workman 10U 13
Loveland - Austin 10U 13
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Weber 14UA 7
Mason Meteors - Kraft 14U 8
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Crawford 10UA 11
Loveland - Raih 10UA 5
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 9
Clinton Massie - Redman 12UA 11
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Butlerville - Stouder HS 0
Lebanon - Rohrs HS 8
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Beumer 12U 11
Lakota - Griggs 12U 17
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Stoner HS 14
Mason - Harrison HS 7
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:00pm
Final
Lebanon Raptors - Holdcraft 14UA 5
Mason Meteors - Eshman 14U 8
 
Sunday, June 2, 2019 @ 5:30pm
Final
Mason - Swartz 8U 1
Lakota - Volker 8U 4
 
Sunday, June 2, 2019 @ 5:00pm
Final
Mason - Polca 10U 8
Lakota - Smith 10U 8
 
Sunday, June 2, 2019 @ 4:00pm
Final
Monroe - Schrenk 10U 5
Lakota - Williams 10U 8
 
Sunday, June 2, 2019 @ 4:00pm
Final
PYO - Debord 10U 8
Mason - Gibbons 10U 15
 
Sunday, June 2, 2019 @ 4:00pm
Final
Mason - Rose 8U 20
Lakota - Vaughn 8U 4
 
Sunday, June 2, 2019 @ 4:00pm
Final
Kings - Whittington 10U 9
Loveland - Delatorre 10U 7
 
Sunday, June 2, 2019 @ 3:00pm
Final
Monroe - Decker 10UA 11
Lakota - Crawford 10UA 21
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:30pm
Final
PYO - Heizman 8U 13
Lakota - Ziepfel 8U 11
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Little Miami - Young 12UA 19
Little Miami - Thieme 12UA 2
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Little Miami - Lawless 8U 2
Loveland - Thompson 8U 5
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 9
Mason Meteors - Miller 10U 4
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Lakota - Williams 14U 15
Madison - Cox 14U 16
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Anderson - Taylor 12UA 6
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 19
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Kings - Ruschman 14U 16
Loveland - Shank 14U 10
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Wilmington - Blackburn 10UA 7
Lebanon Raptors - Carr 10UA 18
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Hamilton Fairfield - Johnson 14U 4
Clinton Massie - Sandlin 14U 5
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Anderson - Houston 12UA 9
Mason Meteors - Polca 12UA 10
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Wilmington - Johns 14U 3
Blanchester - Peters 14U 19
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Monroe - Nusbaum 10U 3
Lakota - Dornan 10U 8
 
Sunday, June 2, 2019 @ 1:00pm
Final
Mason - Monley 8U 13
Lakota - Crawford 8U 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:00pm
Final
Wilmington - Cordell 12U 24
Loveland - Davis 12U 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:00pm
Final
Little Miami - Weber 14UA 6
Mason Meteors - Eshman 14U 5
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:00pm
Final
Clinton Massie - DesJarlais 10U 2
Kings - Whittington 10U 10
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:00pm
Final
Kings - Kleis 8U 14
Little Miami - Lawless 8U 5
 
Saturday, June 1, 2019 @ 3:00pm
Final
Lakota - Crawford 8U 11
Mason - Rose 8U 10
 
Saturday, June 1, 2019 @ 3:00pm
Final
Edgewood - Clemmons 10U 0
Butlerville - Renner 10U 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:30pm
Final
Lakota - Vaughn 8U 0
PYO - Heizman 8U 12
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 6
Little Miami - Young 12UA 12
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
Little Miami - Schnetzer 12U 18
Loveland - Scherpenberg 12U 10
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
Blanchester - Creager 10U 11
SMOY - Garza 10U 13
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
Butlerville - Stouder HS 3
Mason - Harrison HS 10
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
Madison - Cox 14U 9
Hamilton Fairfield - Johnson 14U 9
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
Anderson - Waits 10UA 1
Mason Meteors - Miller 10U 14
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
Loveland - Delatorre 10U 9
Loveland - Coyne 10U 7
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:30pm
Final
Lakota - Ziepfel 8U 7
Lakota - Maurer 8U 10
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:30pm
Final
Mason - Monley 8U 8
Mason - Swartz 8U 14
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:30pm
Final
Blanchester - Phelps 12U 6
Butlerville - Hopkins 12U 10
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:00pm
Final
Mason - Morris 8U 12
Little Miami - Morris 8U 16
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:30pm
Final
Loveland - Rich 8U 1
Loveland - Thompson 8U 3
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:30pm
Final
Monroe - Frazier 8U 5
SMOY - Pitz 8U 7
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
PYO - Poling 14U 8
Lakota - Williams 14U 16
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
Lakota - Dornan 10U 6
PYO - Debord 10U 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
Lebanon - McConnell 12U 11
Mason - Beumer 12U 9
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
Lebanon Raptors - Carr 10UA 14
Little Miami - Wyatt 10UA 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
Little Miami - Thieme 12UA 18
Loveland - Lumpkin 12UA 2
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
Mason - Gibbons 10U 1
Mason - Moman 10U 12
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
Clinton Massie - McCallister 8U 6
Monroe - McMullin 8U 0
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
Mason - Henson 10U 10
Lebanon - Workman 10U 11
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
Anderson - Yauger HS 11
Wilmington - Stoner HS 12
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
Loveland - Raih 10UA 18
Monroe - Decker 10UA 12
 
Saturday, June 1, 2019 @ 11:30am
Final
Blanchester - Strange 10U 1
Butlerville - Haines 10U 9
 
Saturday, June 1, 2019 @ 11:30am
Final
Loveland - Austin 10U 4
Lakota - Wood 10U 16
 
Saturday, June 1, 2019 @ 11:00am
Final
Monroe - Casteel 8U 4
Loveland - Gregorsok 8U 6
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Lebanon - Collins 12U 12
PYO - Weber 12U 9
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Lebanon - Breen 10U 3
Edgewood - Clemmons 10U 12
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Mason - Colton 14U 8
Kings - Ruschman 14U 8
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Clinton Massie - Redman 12UA 12
Anderson - Taylor 12UA 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Mason - Kraft 12U 21
Middletown - Cantwell 12U 9
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Lebanon - Rohrs HS 16
Loveland - Jackson HS 1
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Monroe - Heitmeyer 12U 5
Lakota - Griggs 12U 17
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 4
Loveland - Partin 12UA 9
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Butlerville - Renner 10U 8
Clinton Massie - Beam 10U 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Lakota - Smith 10U 3
Monroe - Nusbaum 10U 5
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
Monroe - Schrenk 10U 6
Mason - Polca 10U 10
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Polca 12UA 6
Little Miami - Thieme 12UA 11
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 14
Loveland - Raih 10UA 2
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - O'Rourke 12U 13
Little Miami - Swearingen 12U 20
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Spencer 8U 13
Mason - Meinberg 8U 8
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Rohrs HS 14
Anderson - Yauger HS 5
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Allen 14UA 7
Mason Meteors - Eshman 14U 17
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Volker 8U 10
Lakota - Ziepfel 8U 4
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Davis 12U 5
Kings - O'Rourke 12U 24
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
PYO - Heizman 8U 9
Mason - Rose 8U 9
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Cook 14U 12
Blanchester - Peters 14U 15
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Kraft 14U 9
Lebanon Raptors - Holdcraft 14UA 7
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Williams 10U 2
Mason - Gibbons 10U 7
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Polca 12UA 7
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 5
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 8:00pm
Final
Mason - Eshman 10U 10
Lakota - Wood 10U 12
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Swartz 8U 15
Lakota - Crawford 8U 4
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Kleis 8U 5
Loveland - Rich 8U 2
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Shank 14U 5
Madison - Cox 14U 14
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Workman 10U 13
SMOY - Garza 10U 12
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Jacobs 8U 7
Mason - Harmon 8U 1
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Scherpenberg 12U 6
Butlerville - Hopkins 12U 13
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
PYO - Poling 14U 6
Hamilton Fairfield - Johnson 14U 9
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Moman 10U 7
Lakota - Dornan 10U 8
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Gregorsok 8U 19
Monroe - McMullin 8U 1
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Cordell 12U 17
Little Miami - Schnetzer 12U 7
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Collins 12U 22
Lebanon - McConnell 12U 12
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Lumpkin 12UA 0
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 12
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
SMOY - Pitz 8U 5
Clinton Massie - McCallister 8U 5
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - Sandlin 14U 23
Mason - Colton 14U 1
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:15pm
Final
Lakota - Wood 10U 14
Mason - Henson 10U 6
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:15pm
Final
Edgewood - Clemmons 10U 16
Mason - Eshman 10U 7
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Swearingen 12U 18
Blanchester - Phelps 12U 9
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Delatorre 10U 9
Kings - Boyd 10U 1
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Middletown - Cantwell 12U 6
Lakota - Sepelak 12U 18
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
PYO - Weber 12U 22
Mason - Kraft 12U 11
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Coyne 10U 4
Clinton Massie - DesJarlais 10U 7
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Middletown - Conley 10U 15
Lebanon - Abrams 10U 7
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Morris 8U 3
Monroe - Frazier 8U 5
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Whittington 10U 7
Blanchester - Strange 10U 7
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Swihart 8U 6
Loveland - Thompson 8U 3
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Berry 8U 13
Mason - Morris 8U 18
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Wyatt 10UA 6
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 13
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Decker 10UA 13
Anderson - Waits 10UA 14
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - Beam 10U 20
Loveland - Austin 10U 10
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Schrenk 10U 6
Lakota - Smith 10U 7
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
PYO - Debord 10U 9
Monroe - Nusbaum 10U 4
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Springboro - Lundt 12UA 21
Little Miami - Thieme 12UA 5
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Maurer 8U 7
Lakota - Vaughn 8U 0
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Blackburn 10UA 8
Mason Meteors - Miller 10U 13
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Stoner HS 18
Butlerville - Stouder HS 5
 
Friday, May 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Kraft 12U 27
Lebanon - McConnell 12U 16
 
Friday, May 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Ruschman 14U 18
Little Miami - Cook 14U 2
 
Friday, May 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Morris 8U 14
Lebanon - Jacobs 8U 5
 
Friday, May 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Springboro - Lundt 12UA 13
Anderson - Taylor 12UA 1
 
Friday, May 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Swihart 8U 2
Loveland - Rich 8U 4
 
Friday, May 24, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Griggs 12U 11
Lebanon - Collins 12U 20
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Meinberg 8U 17
Lebanon - Berry 8U 9
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Swearingen 12U 20
Loveland - Davis 12U 0
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Ruschman 14U 16
Clinton Massie - Sandlin 14U 9
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Crawford 8U 8
PYO - Heizman 8U 4
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Hatfield 10U 2
Butlerville - Haines 10U 7
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Varney 12U 10
Mason - Beumer 12U 16
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Blanchester - Peters 14U 7
Lakota - Williams 14U 7
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Abrams 10U 7
SMOY - Garza 10U 10
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Billups 8U 4
Blanchester - Williams 8U 6
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings Vipers - Parkhurst 10UA 8
Lakota - Crawford 10UA 5
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Monley 8U 5
Lakota - Ziepfel 8U 2
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon Raptors - Holdcraft 14UA 4
Monroe - Allen 14UA 3
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Wilmington - Johns 14U 10
Clinton Massie - Sandlin 14U 23
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - McMullin 8U 7
SMOY - Pitz 8U 9
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Anderson - Taylor 12UA 12
Loveland - Lumpkin 12UA 6
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Lebanon - Breen 10U 2
Clinton Massie - Beam 10U 7
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Frazier 8U 10
Lebanon - Berry 8U 10
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Young 12UA 17
Loveland - Partin 12UA 1
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Middletown - Cantwell 12U 4
PYO - Weber 12U 16
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Eshman 10U 9
Butlerville - Renner 10U 13
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Polca 10U 9
Mason - Gibbons 10U 2
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Butlerville - Hopkins 12U 7
Wilmington - Cordell 12U 19
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
PYO - Poling 14U 17
Loveland - Shank 14U 12
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Coyne 10U 9
Loveland - Delatorre 10U 5
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Dornan 10U 6
Lakota - Williams 10U 8
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - DesJarlais 10U 7
Kings - Boyd 10U 0
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - McCallister 8U 4
Loveland - Gregorsok 8U 13
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Meinberg 8U 14
Mason - Harmon 8U 11
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
SMOY - Garza 10U 5
Lakota - Wood 10U 12
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
SMOY - Pitz 8U 3
Little Miami - Morris 8U 5
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - Redman 12UA 9
Mason Meteors - Polca 12UA 10
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Raih 10UA 5
Lebanon Raptors - Carr 10UA 5
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Henson 10U 7
Clinton Massie - Beam 10U 8
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Rose 8U 9
Lakota - Maurer 8U 8
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Middletown - Conley 10U 6
Edgewood - Clemmons 10U 11
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Swihart 8U 10
Kings - Kleis 8U 11
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Schrenk 10U 4
Mason - Moman 10U 5
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Sepelak 12U 21
Monroe - Heitmeyer 12U 11
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Kings - Whittington 10U 14
Loveland - Coyne 10U 4
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Smith 10U 1
PYO - Debord 10U 7
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Blanchester - Williams 8U 2
Little Miami - Lawless 8U 3
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Raih 10UA 23
Anderson - Waits 10UA 13
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Nusbaum 10U 3
Mason - Gibbons 10U 7
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Jackson HS 7
Wilmington - Stoner HS 15
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason Meteors - Miller 10U 13
Little Miami - Wyatt 10UA 8
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Colton 14U 7
PYO - Poling 14U 9
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:30pm
Final
Little Miami - Young 12UA 18
Clinton Massie - Redman 12UA 4
 
Sunday, May 19, 2019 @ 4:00pm
Final
Clinton Massie - Sandlin 14U 17
Little Miami - Cook 14U 11
 
Sunday, May 19, 2019 @ 3:00pm
Final
Kings - Swihart 8U 7
Little Miami - Billups 8U 7
 
Sunday, May 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Little Miami - Cook 14U 8
Clinton Massie - Sandlin 14U 19
 
Sunday, May 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Little Miami - Thieme 12UA 5
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 8
 
Sunday, May 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Loveland - Partin 12UA 16
Loveland - Lumpkin 12UA 0
 
Sunday, May 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Hamilton Fairfield - Johnson 14U 13
Lakota - Williams 14U 0
 
Sunday, May 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Kings - Ruschman 14U 6
Blanchester - Peters 14U 7
 
Sunday, May 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Anderson - Houston 12UA 17
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 14
 
Sunday, May 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Mason Meteors - Polca 12UA 15
Little Miami - Young 12UA 19
 
Sunday, May 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Madison - Cox 14U 22
Wilmington - Johns 14U 2
 
Saturday, May 18, 2019 @ 6:00pm
Final
Little Miami - Weber 14UA 11
Monroe - Allen 14UA 0
 
Saturday, May 18, 2019 @ 4:00pm
Final
Clinton Massie - DesJarlais 10U 3
Butlerville - Haines 10U 1
 
Saturday, May 18, 2019 @ 4:00pm
Final
Loveland - Partin 12UA 1
Springboro - Lundt 12UA 5
 
Saturday, May 18, 2019 @ 4:00pm
Final
Mason - Beumer 12U 16
Monroe - Heitmeyer 12U 5
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:30pm
Final
Mason - Moman 10U 12
PYO - Debord 10U 6
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:30pm
Final
Lakota - Vaughn 8U 0
Mason - Monley 8U 3
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:00pm
Final
Lakota - Williams 14U 16
Loveland - Shank 14U 3
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:00pm
Final
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 17
Anderson - Houston 12UA 9
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:00pm
Final
Blanchester - Peters 14U 3
Hamilton Fairfield - Johnson 14U 5
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:00pm
Final
Anderson - Taylor 12UA 5
Little Miami - Thieme 12UA 17
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:00pm
Final
Lakota - Williams 10U 8
Monroe - Nusbaum 10U 9
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:00pm
Final
Lakota - Wood 10U 15
Middletown - Conley 10U 5
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:00pm
Final
Clinton Massie - Redman 12UA 23
Lebanon Raptors - Thurston 12UA 14
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:00pm
Final
Kings - O'Rourke 12U 9
Butlerville - Hopkins 12U 6
 
Saturday, May 18, 2019 @ 1:30pm
Final
Little Miami - Morris 8U 16
Clinton Massie - McCallister 8U 5
 
Saturday, May 18, 2019 @ 1:00pm
Final
Mason - Harmon 8U 8
Monroe - Casteel 8U 7
 
Saturday, May 18, 2019 @ 1:00pm
Final
Loveland - Lumpkin 12UA 1
Mason Meteors - Polca 12UA 13
 
Saturday, May 18, 2019 @ 1:00pm
Final
Lakota - Ziepfel 8U 4
Mason - Swartz 8U 5
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00pm
Final
Lakota - Maurer 8U 2
PYO - Heizman 8U 6
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00pm
Final
Lebanon Raptors - Carr 10UA 14
Monroe - Decker 10UA 1
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00pm
Final
Lakota - Crawford 10UA 18
Mason Meteors - Miller 10U 13
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00pm
Final
Lebanon - McConnell 12U 15
Middletown - Cantwell 12U 22
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00pm
Final
Kings - Boyd 10U 3
Kings - Whittington 10U 7
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00pm
Final
Wilmington - Cordell 12U 22
Loveland - Scherpenberg 12U 3
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00pm
Final
Mason - Varney 12U 4
Lebanon - Collins 12U 17
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00pm
Final
Lebanon - Breen 10U 14
Mason - Henson 10U 7
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00pm
Final
Loveland - Coyne 10U 5
Blanchester - Strange 10U 12
 
Saturday, May 18, 2019 @ 11:30am
Final
Lebanon - Jacobs 8U 1
Monroe - Frazier 8U 3
 
Saturday, May 18, 2019 @ 11:30am
Final
Lebanon - Jones 8U 2
Loveland - Gregorsok 8U 19
 
Saturday, May 18, 2019 @ 11:30am
Final
Loveland - Davis 12U 16
Blanchester - Phelps 12U 20
 
Saturday, May 18, 2019 @ 11:30am
Final
Kings - Kleis 8U 7
Little Miami - Billups 8U 0
 
Saturday, May 18, 2019 @ 11:30am
Final
Lakota - Volker 8U 9
Mason - Rose 8U 17
 
Saturday, May 18, 2019 @ 11:00am
Final
Lakota - Griggs 12U 19
Mason - Kraft 12U 10
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Rich 8U 5
Little Miami - Lawless 8U 6
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Mason - Meinberg 8U 8
Mason - Morris 8U 15
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Lakota - Wood 10U 12
Lebanon - Workman 10U 15
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
PYO - Weber 12U 3
Lakota - Sepelak 12U 12
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Lebanon - Berry 8U 11
SMOY - Pitz 8U 3
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Lakota - Dornan 10U 7
Mason - Polca 10U 6
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Thompson 8U 11
Blanchester - Williams 8U 1
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Lebanon - Spencer 8U 11
Monroe - McMullin 8U 5
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Wilmington - Johns 14U 9
PYO - Poling 14U 16
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Delatorre 10U 13
Little Miami - Hatfield 10U 5
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Butlerville - Renner 10U 3
Middletown - Conley 10U 7
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Clinton Massie - Beam 10U 16
SMOY - Garza 10U 7
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Mason - Gibbons 10U 9
Monroe - Schrenk 10U 6
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Loveland - Austin 10U 11
Mason - Eshman 10U 16
 
Saturday, May 18, 2019 @ 12:00am
Final
Little Miami - Schnetzer 12U 11
Little Miami - Swearingen 12U 13
 
Friday, May 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Monroe - Heitmeyer 12U 17
Lebanon - Collins 12U 19
 
Friday, May 17, 2019 @ 6:30pm
Final
SMOY - Pitz 8U 11
Lebanon - Jacobs 8U 7
 
Friday, May 17, 2019 @ 6:30pm
Final
Springboro - Lundt 12UA 20
Mason Meteors - Polca 12UA 3
 
Friday, May 17, 2019 @ 6:00pm
Final
Little Miami - Morris 8U 19
Monroe - McMullin 8U 0
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - Beam 10U 13
Mason - Eshman 10U 7
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Sepelak 12U 22
Mason - Beumer 12U 2
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Lakota - Smith 10U 2
Mason - Moman 10U 12
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Clinton Massie - Redman 12UA 12
Anderson - Houston 12UA 13
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
PYO - Weber 12U 24
Lebanon - McConnell 12U 12
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Gregorsok 8U 11
Lebanon - Spencer 8U 6
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Swartz 8U 14
Lakota - Vaughn 8U 0
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Loveland - Partin 12UA 9
Kings Vipers - Parkhurst 12UA 5
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Colton 14U 1
Lakota - Williams 14U 8
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Mason - Polca 10U 13